Učenici naše škole oduševili su nas svojim pjevanjem, sviranjem, plesom i glumom u finalu Talent showa.

Tijekom aktivnosti Božićnog tjedna u Osnovnoj školi Antuna Gustava Matoša, u ponedjeljak, 19.12.2022. godine tradicionalno je održano finale Talent showa. U finalu je sudjelovalo 10 najboljih učenika (od 4. do 8. razreda) iz prednatjecanja u dvije kategorije: A – 4. I 5. razredi, B – 6., 7. i 8. razredi. Stručnom žiriju u sastavu: Dubravka Novak, Kristina Huljev, Andreja Parac, Valentina Križ i Tea Terzić zaista je bilo teško odabrati 5 najboljih u svakoj kategoriji. U 18.30 sati, u prepunoj školskoj višenamjenskoj dvorani počelo je pravo natjecanje u plesu, glazbi i glumi, popraćeno veselim i gromoglasnim bodrenjem učenika.

Finalisti su bili:
LISTA A ( 4. i 5. razredi)

  1. EMA KNEŽEVIĆ, 4.C (ples)
  2. KATARINA FOLNEGOVIĆ / NEVA SEVER MELCHER / PETRA ČALE, 4.D (pjevanje)
  3. MARIN JAJČEVIĆ, 5.B (pjevanje)
  4. UČENICI 5.B RAZREDA (pjevanje)
  5. ELA KOŽAR, 5.C (pjevanje)

 

LISTA B (6., 7. i 8. razredi)

  1. NIKOLA DELAČ, 6.A (stand up)
  2. IDA KAVURIĆ, 6.B (pjevanje)
  3. INES KRNJAKOVIĆ, 6.C (ples)
  4. MIA PETRIČEK, 7.C (pjevanje)
  5. LARA KOŽAR, 8.A I LINDA DOMJAN, 6.C (pjevanje)

 

 

Svi učenici su bili toliko dobri da do samog kraja nitko nije mogao ni pretpostaviti tko će biti pobjednik. Ali, kako to već biva u natjecanjima, netko je morao biti izabran. Publika je izabrala svoje favorite, a to su: Nikola Delač, 6.a I učenice 4.d razreda: Neva Sever Melcher, Katarina Folnegović I Vinka Grgić.

Čestitamo svim našim talentima. Bili su izvrsni! Sigurni smo da ćemo ih ponovo gledati na našim školskim predstavama.
Fotografije finala Talent Showa možete pogledati u našoj galeriji.