NAZIV | RAZRED | BROJ SKUPINA | NOSITELJ/ICA |
---|---|---|---|
Agape | 2. i 3. | 1 | Marijana Mustapić |
Alkemičari | 5. – 8. | 4 | Jelena Vranić Horvatiček Zrinka Mišmaš Žerlić Martina Kaniža Kreš |
Biblijska skupina | 4., 6., 8. | 1 | Marijana Mustapić, Mihaela Bubaš |
Čitanjem do mašte | 4.b | 1 | Vlasta Martinović |
Dramska skupina | 2.b | 1 | Martina Knežević (zamjena za T. Bošković) |
5. – 8. | 1 | Marija Đerek | |
Dramsko – recitatorska skupina | 4.c | 1 | Renata Janković |
5. – 8. | 1 | Monika Haraminčić | |
e-Novinari | 2. | 1 | učitelj/ica informatike |
Estetsko uređenje | 5. – 8. | 1 | Kristina Horvat |
Folklor – Malo kolo | 3.a | 1 | Sandra Varžić Tomljenović |
Foto skupina | 7. | 1 | Valentina Križ |
Glagoljaši | 4. | 1 | Ivana Rožić, Jelena Frajman |
Građanski odgoj i obrazoanje | 3.b | 1 | Irena Sremić |
Kreativci | 2.c | 1 | Ana Jurčević |
Košarka | 3. | 1 | Mirela Starčević |
Kreativci | 3.a | 1 | Ana Vidaković |
2.a | 1 | Kristina Aužina | |
Likovna skupina – Likovnjaci | 5. – 8. | 1 | Kristina Horvat |
Likovna radionica | 3.d | 1 | Silvana Češljar Češković |
1.b | 1 | Sanja Novosel | |
Likovna stvaraonica | 1.c | 1 | Jelena Frajtman |
Literarna družina | 6. i 8. | 1 | Ivana Antić |
Maketari | 6. i 8. | 1 | Milena Kobilšek |
Mali animatori | 3.a, b, c, d | 1 | učitelj/ica informatike |
Mali ekolozi | 1.a | 1 | Ana Frühwirth |
Mali knjigoljupci | 2.b | 1 | Željka Vukobratović |
Mali pjevački zbor | 2. – 4. | 1 | Andreja Parac |
Matoševi mali kreativci | 2. | 1 | Nikolina Rađa |
Misijska skupina | 4., 5. i 7. | 1 | Marina Kovačić |
Mladi knjižničari | 4. – 8. | 1 | Ivana Rožić |
Novinarska skupina | 5. – 8. | 1 | Marita Batinović |
5. i 7. | 1 | Vlatka Vrančić | |
Prva pomoć | 7. i 8. | 1 | Tatjana Pečina |
Radoznalci | 4.a | 1 | Jasminka Lončar |
Robotika | 5. – 8. | 1 | Renato Budimir |
Rukotvorci | 3.b, d | 1 | Daria Reščić |
3.c | 1 | Ana Dadić | |
Rukotvornica | 1.c | 1 | Lidija Cegledi Gadže |
SONIASHNYK = SUNCOKRET – INTEGRACIJA UČENIKA IZ UKRAJINE U HRVATSKOU ŠKOLU | 1. – 8. | 2 | Marina Malacko |
Sportska igraonica | 1 | Mirela Starčević | |
Šah | 3. i 4. | 1 | Sanja Rajković |
Talijanska radionica | 2. | 1 | Goran Jerko Dujmović |
Talijanska radionica 3 | 3.b, d | 1 | Kristina Huljev |
Teatro italano | 7. i 8. | 1 | Kristina Huljev |
3D modeliranje i printanje – 1 | 5. | 1 | Klara Majetić |
3D modeliranje i printanje – 2 | 6. | 1 | Klara Majetić |
Veliki pjevački zbor | 5. – 8. | 1 | Andreja Parac |
Vjeronaučna skupina | 4., 6. i 8. | 1 | Mihaela Bubaš |
4., 5. i 7. | 1 | Marina Kovačić | |
Multimedijska skupina | 5. – 8. | 1 | Renato Budimir |