Popisi radova i nastupa – LiDraNo 2019.

LITERARNO STVARALAŠTVO

Ivica Lebeda: Moj pogled na svijet
OŠ Većeslava Holjevca
Voditeljica: Vesna Matković Maljković

Helena Bosnar: Lažna mjesečina
OŠ Većeslava Holjevca
Voditeljica: Vesna Matković Maljković

Nina Drljača: Moja prva i zadnja krađa
OŠ Većeslava Holjevca
Voditelj: Mate Milas

Ema Buković: I stoji na uglu
OŠ Ive Andrića
Voditeljica: Katarina Brković

Iskra Gašparić: Vidimo se
OŠ Ive Andrića
Voditeljica: Božena Končurat Dobrinić

Ana Herkov: Utočište
OŠ Odra
Voditeljica: Ivana Kujundžić

Lucija Vučetić: Boje
OŠ Gustava Krkleca
Voditelj: Krešimir Čosić

Anja Vlahović: 101% vuna
OŠ Frana Galovića
Voditeljica: Sanja Minarik

Toma Lovrić: Izvrnuta bajka
OŠ Kajzerica
Voditeljica: Lidija Žugčić

Katarina Carek: Hrvatska kći
OŠ Čučerje
Voditeljica: Iva Uremović

Katarina Carek: Noć muzeja u Mimari
OŠ Čučerje
Voditeljica: Iva Uremović

Kristina Brlić: Zgužvano, pročitano, prečitano
OŠ Antuna Mihanovića
Voditeljica: Nives Glavak

Matea Sever: Osmijeh
OŠ Granešina
Voditeljica: Mirjana Lozić

Elena Šego: Najbolja kombinacija
OŠ Granešina
Voditeljica: Mirjana Lozić

Karla Modrić: Neočekivani gost
OŠ Petra Preradovića
Voditeljica: Sandra Desiree Bedenik

Toni Međić: Gospođica Jesen
OŠ Petra Preradovića
Voditeljica: Renata Lucijanić

Lovro Bedeković: Priča o hrastu
OŠ dr. Ante Starčevića
Voditeljica: Ivana Klindić

Petra Pakozdi: Sve mi se pomiješalo
OŠ dr. Ante Starčevića
Voditeljica: Maja Colnago

Lucija Tatarović: Devet članova – devet sličica moje obitelji
OŠ Vjenceslava Novaka
Voditeljica: Milvia Vuk

Lucija Jakopec: Mokra kuhinja, opečene ruke i prekuhani njoki
OŠ Vjenceslava Novaka
Voditeljica: Marija Gelo Lisičak

Marin Jančiković: Krivi djed
OŠ Marije Jurić Zagorke
Voditeljica: Nataša Jakob

Maja Šebrek: Bez naslova – haiku
OŠ Žuti brijeg
Voditeljica: Kata Mišković

Mia Jednačak: Crtica iz mog susjedstva
OŠ Cvjetno naselje
Voditeljica: Tanja Konforta

Katja Oršulić: Zima
OŠ Marina Držića
Voditeljica: Suzana Ložnjak

Mila Belić: List papira
OŠ Cvjetno naselje
Voditelj: Saša Germadnik

Daniel Popović: Igrač br. 1
OŠ Augusta Harambašića
Voditeljica: Ksenija Ivanović

Lana Fontana: Kad bi dinosauri izumrli zbog nas
OŠ Ivana Filipovića
Voditeljica: Ljiljana Puljar-Matić

Anamarija Gotal Jelačić: Luka i Lara
OŠ Vladimira Nazora
Voditeljica: Irena Čuljat Martinović

Mia Žučko: Kako vam mogu pomoći?
OŠ Remete
Voditelj: Ivan Prusina

Vedran Šarović: Pustolov u meni
OŠ Jordanovac
Voditeljica: Ivana Vukušić

Laura Vojnić: Noćni život škole
OŠ Vugrovec – Kašina
Voditeljica: Renata Budak Lovrić

Nikolina Antić: Pričaj mi da zaspim
OŠ Vugrovec – Kašina
Voditeljica: Renata Budak Lovrić

Marta Gojević: Morsko i kopneno
OŠ Brestje
Voditeljica: Ankica Blažinović-Kljajo

Dora Zenko: Pri zurnice
OŠ Ivana Granđe
Voditeljica: Ankica Dmejhal

Manuel Žugaj: Slika koja govori više od 1000 riječi
OŠ Ivana Granđe
Voditelj: Darijo Marković

Petar Vučeta: Odrastanje
OŠ Luka – Sesvete
Voditeljica: Marija Gerovac Đurčević

Karla Ancić: Mirni Vukovar
OŠ Luka – Sesvete
Voditeljica: Marina Rezo

Tara Papić: Tragovi sreće
OŠ Izidora Kršnjavoga
Voditeljica: Ivana Jezernik

Luka Đurić: Zemlja slova je zemlja snova
OŠ Izidora Kršnjavoga
Voditeljica: Valentina Lugomer

Marta Peričić: Dolazi oluja
OŠ Ivana Gorana Kovačića
Voditeljica: Ružica Rogina Gačal

Matija Babič: Jesen je tu i mojim ulicama tiho hoda
OŠ Petra Zrinskog
Voditeljica: Julija Veić

Sara Vukadinović: Samo riječi
OŠ Dragutina Tadijanovića
Voditeljica: Sanja Beloglavec

Maša Begović: Čarobni prozor
OŠ Dragutina Tadijanovića
Voditeljica: Kristina Čendo

Maja Matijević: Roditelji više nisu zajedno
OŠ Dragutina Tadijanovića
Voditeljica: Sanja Beloglavec

Ema Pintar: Suton
OŠ Ante Kovačića
Voditeljica: Ivanka Brađašević

Lucija Ivić: Jedna kišna epizoda
OŠ Kustošija
Voditeljica: Ljiljana Behaim

Jaka Šišak Labaš: Sličica iz djetinjstva
OŠ Dragutina Domjanića
Voditeljica: Kristina Kraljević

Laura Vujić: Vukovare – zovi!
OŠ Pavleka Miškine
Voditeljica: Ivana Plejić Pech

Hana Redžepagić: Zima
OŠ Stenjevec
Voditeljica: Maja Cindrić

Nika Mataić: Svađa
OŠ Stenjevec
Voditeljica: Andrea Vidušić Mračkovski

Filip Grizelj: Jure traži mir
OŠ Stenjevec
Voditeljica: Katarina Colarić

Lovro Alfirević: Glazba djetinjstva
OŠ Horvati
Voditelj: Ivan Kardum

Eva Amelie Craig: Kad zatvorim oči
OŠ Horvati
Voditelj: Ivan Kardum

Katarina Cerinski: Ne volim grah
OŠ Bartola Kašića
Voditeljica: Štefanija Turković

Nika Ilijazović: Tata
OŠ Augusta Šenoe
Voditeljica: Ana Omazić Miškić

Kristijan Vojković: Udubljen u fotografiji
OŠ Bartola Kašića
Voditeljica: Marina Zlatarić

Bojana Ćuk: Ja sam…
OŠ Rudeš
Voditeljica: Miranda Kekez

Lara Špirk: Radio je in!
OŠ Bartola Kašića
Voditeljica: Štefanija Turković

Lara Janković: S one strane starinskog zrcala
OŠ Nikole Tesle
Voditeljica: Ivana Zadro

Mislav Mirković: Priča o valu
OŠ Petra Zrinskog
Voditeljica: Julija Vejić

———————————————————————————————–

DRAMSKO STVARALAŠTVO

POJEDINAČNI NASTUPI

Tina Čuljat, OŠ Otok
W. Szymborska: Neki vole poeziju
Voditeljica: Mia Matasić

Katarina Markota, OŠ Otok
I. Raos: Prosjaci i sinovi
Voditeljica: Mia Matasić

Lana Korajlija, OŠ Kajzerica
H. Ibsen: Nora
Voditeljica: Ana Dabić

Lucija Botica, OŠ Savski Gaj
M. Taritaš: Šum šumi
Voditeljica: Ela Družijanić Hajdarević

Josip Keča, OŠ Trnsko
R. Zvrko: Tvoja staza
Voditeljica: Božica Ditrih

Nika Arapović, OŠ Lovre pl. Matačića
B. Sopić: Čestitari moji mili
Voditeljica: Ljiljana Mirt-Kruc

Valentina Malčec, OŠ Antuna Mihanovića
A. S. Puškin: Bajka o ribaru i ribici
Voditeljica: Nives Glavak

Sara Blažević, OŠ Granešina
I. Kušan: Lažeš, Melita
Voditeljica: Anita Poslon

Chiara Peša, OŠ Vjenceslava Novaka
S. Košutić: Djeca nasmijana
Voditeljica: Milvia Vuk

Laura Gagula, OŠ Žitnjak
I. Andrić: Ex Ponto
Voditeljica: Margareta Milačić

Mikail Hopić, OŠ Žitnjak
T. Zagoda: Daj ostani još malo
Voditeljica: Margareta Milačić

Nika Pavić, OŠ Žuti brijeg
I. V. Rorić: Oči tvoga grada
Voditeljica: Ivana Kuna

Nina Hrubi, OŠ Trnjanska
D. Cesarić: Breze na ulici
Voditeljica: Vesna Dobrinić

Judita Galošić, OŠ Grigora Viteza
A. Kulari: Pisana jesen
Voditeljica: Dubravka Kosier Čakarun

Filip Jarak, OŠ Antuna Gustava Matoša
Z. Balog: Ljubiti, ljubiti i samo ljubiti
Voditeljica: Marija Đerek

Tea Galović, OŠ Vladimira Nazora
L. Paljetak: Stonoga u trgovini
Voditeljica: Milena Lelas

Gabrijela Perišić, OŠ Antuna Gustava Matoša
I. Raos: Gospin dječak i Gospin vrt
Voditeljica: Vjera Mrvelj

Gita Ivanković, OŠ Ivana Gundulića
V. Nazor: Bijeli jelen
Voditelj: Ivan Igić

Roko Štokić, OŠ Pantovčak
S. Femenić: Prkos
Voditeljica: Tatjana Pešić Ilijaš

Leonora Valent, OŠ J. J. Strossmayera
D. Gervais: Tri nonice
Voditeljica: Katja Petrović

Nikolina Antić, OŠ Vugrovec – Kašina
J. Pupačić: More
Voditeljica: Renata Budak Lovrić

Ante Zadro, OŠ Brestje
T. Bilopavlović: Paunaš
Voditeljica: Ankica Blažinović-Kljajo

Petar Pletikosić, OŠ Sesvete
J. L. Borges: Trenuci
Voditeljica: Alisa Galir

Mihaela Vidović, OŠ Luka – Sesvete
J. Pervan: Brbljava Iva
Voditeljica: Valentina Čančić

Bartol Budiša, OŠ Ante Kovačića
P. Lagerkvist: Patuljak
Voditeljica: Marcela Kučeković

Katija Rožmarić, OŠ Ivana Cankara
D. Ivanišević: Moj did
Voditeljica: Branka Rudman

Mara Lešić, OŠ Ante Kovačića
J. T. Stepanić: Prijateljica
Voditeljica: Vesna Čondić

Iva Lušo, OŠ Špansko Oranice
I. S. Bodrožić: Hotel Zagorje
Voditeljica: Mila Galić

Vili Beber, OŠ Stenjevec
I. Slamnig: Barbara
Voditeljica: Katarina Colarić

Ena Šojat, OŠ Špansko Oranice
D. Domjanić: Zdrava Marija
Voditeljica: Dijana Kosagov

Fiona Petrović, OŠ Ivana Meštrovića
S. Pilić: Ne volim zimu
Voditeljica: Kristina Dilica

Dorotea Krupić, OŠ Augusta Šenoe
N. Mihelčić: Bilješke jedne gimnazijalke
Voditeljica: Tajana Škvarić

Helena Jelačić, OŠ Augusta Šenoe
D. Domjanić: Kad se nasmeješ
Voditeljica: Andrea Šeparović

Damjan Cerić, OŠ Rudeš
J. Matanović: Zloglasna zamjenica
Voditeljica: Mirjana Jukić

SKUPNI NASTUPI

Dramska skupina OŠ Kajzerica
S. Seferović Bosak: Ekološka priča
Voditeljica: Sandra Bašić

Dramska skupina OŠ Otok
Učenički rad: Kako preživjeti pubertet
Voditeljica: Mia Matasić

Lutkarska skupina OŠ Gustava Krkleca
S. Fegić (prema H. C. Andersenu): Ružno pače
Voditeljica: Snježana Fegić

Dramska skupina OŠ Antuna Branka Šimića
D. Čubrić i dramska skupina: Zemlja te zove
Voditeljica: Dubravka Čubrić

Dramska skupina OŠ Dragutina Kušlana
Mentorica i učenici: Stilske vježbice
Voditeljica: Sanja Ilčić

Dramska skupina OŠ Lovre pl. Matačića
Učenici i voditeljica: Osamdesete
Voditeljica: Ljiljana Mirt-Kruc

Dramska skupina OŠ Antuna Mihanovića
I. Marinić: Različitosti
Voditeljica: Olivera Čović

Dramska skupina OŠ dr. Vinka Žganca
Učenici i voditeljica: Kraljevne, kraljevići, kraljevi i slično
Voditeljica: Snježana Čubrilo

Dramska skupina OŠ Vukomerec
Braća Grimm: Zvjezdani taliri
Voditeljica: Ivanka Knežević

Dramska skupina OŠ Jure Kaštelana
Crtica iz života sv. Franje: Savršeno veselje
Voditeljica: Snježana Pandžić

Dramska skupina OŠ Trnjanska
L. Sučić: Ravno u mozak@škola bez života
Voditeljica: Vesna Dobrinić

Dramska skupina OŠ Augusta Harambašića
Dramska skupina: Odustaješ?
Voditeljica: Iverka Kraševac

Dramska skupina OŠ Remete
S. Seferović Bosak: Kišobran
Voditeljica: Anja Maričić

Petra Sushka, Marina Borić, OŠ Antuna Gustava Matoša
Z. Balog: Mrav i bukva
Voditeljica: Ana Vidaković

Dramska skupina OŠ Ksavera Šandora Gjalskog
Učenici i voditeljica: Ako pubertet pokuca na moja vrata, ja se neću javiti
Voditeljica: Biljana Šalić

Dramska skupina OŠ Miroslava Krleže
I. Kušan: Lažeš, Melita
Voditeljica: Antonija Kovačević

Dramska skupina OŠ Pantovčak
N. Mihelčić: Zeleni pas
Voditeljicia: Željka Frančić

Dramska skupina OŠ Brestje
M. Krleža: Na mukah
Voditeljica: Ankica Blažinović-Kljajo

Dramska skupina OŠ Iver
A. Kovač: Mjesečeva sonata
Voditeljica: Ankica Kovač

Lutkarska skupina OŠ Sesvete
N. Peunić: Pravo na igru
Voditeljica: Nataša Peunić

Dramska skupina OŠ Pavleka Miškine
I. T. Pavičić: Kako stoje stvari
Voditeljica: Ita Tissauer Pavičić

Dramska skupina OŠ Tituša Brezovačkog
Dramska skupina: Prošla baba s kolačima?
Voditeljica: Sanja Mataga

Dramska skupina OŠ grofa Janka Draškovića
J. Klepac: Zlatni ljudi
Voditeljica: Sandra Vitković

Dramska skupina OŠ Kustošija
G. Vitez: Plava boja snijega
Voditeljica: Željka Augustinović

Dramska skupina OŠ Dragutina Tadijanovića
Prema šaljivim narodnim pričama: Ero s onoga svijeta
Voditeljica: Mirna Horvat

Dramska skupina OŠ Nikole Tesle
Priredila D. Zavrtnik: Seljačka buna 1573.
Voditeljica: Dubravka Zavrtnik

Dramska skupina OŠ Nikole Tesle
N. Lambevska: Vitaminski rat
Voditeljica: Jasminka Možgon Jarić

Dramska skupina OŠ Prečko
Priredila A. Vukša: Na raskrižju
Voditeljica: Anka Vukša

Lutkarska skupina OŠ Josipa Račića
J. Č. Bandov: Izgubljena kućica
Voditeljica: Zlata Kovač

———————————————————————————————–

NOVINARSKO STVARALAŠTVO

SAMOSTALNI NOVINARSKI RADOVI

Marin Luetić: Videoigrice
OŠ Većeslava Holjevca
Voditeljica: Vesna Matković Maljković

Ema Tauković: Stvarni superjunaci
OŠ Lučko
Voditeljica: Antonija Špehar

Lana Milošević: Šaptačica konjima
OŠ Lučko
Voditeljica: Anita Kobas

Lucija Krilčić Blažević: Suze na školskom hodniku
OŠ Ive Andrića
Voditeljica: Katarina Brković

Lea Noršić: Za 5  godina želim biti jedan od najvažnijih poljoprivrednika u okolici Zagreba
OŠ Odra
Voditeljica: Ivana Kujundžić

Toni Vrdoljak: Dvogrbe deve u Podravini
OŠ Lovre pl. Matačića
Voditeljica: Ljiljana Mirt-Kruc

Karlo Ambreković: Priča o daru i njegovu prepoznavanju – sreća koja se uzima raširenih ruku
OŠ Antuna Mihanovića
Voditeljica: Vanja Jurilj

Monika Peran: Ludim autobusom po Srednjoj Dalmaciji
OŠ dr. Ante Starčevića
Voditeljica: Dubravka Rovičanac

Laura Barišić: Maratonska obitelj
OŠ Granešina
Voditeljica: Mirjana Lozić

Lucia Tudić: Kraljvski grad
OŠ Granešina
Voditeljica: Mirjana Lozić

Lucija Tudić: Vrckasti Edi
OŠ Granešina
Voditeljica: Mirjana Lozić

Nino Radočaj: Intervju s Majom Fatutom, najboljom europskom teakwondo sutkinjom
OŠ Vjenceslava Novaka
Voditeljica: Milvia Vuk

Marin Hrvaćanin: “Veprići” na putu aktivnog povratka prirodi
OŠ Vjenceslava Novaka
Voditeljica: Milvia Vuk

Ivana Glasnović: Tri nagrade na natječaju “Škola bez droge – grad bez droge”
OŠ Vjenceslava Novaka
Voditeljica: Milvia Vuk

Nika Sabljo: Vježbanje tolerancije
OŠ Vukomerec
Voditeljica: Marija Petrović

Gabrijela Bednjički: Na istoj valnoj duljini
OŠ Marije Jurić Zagorke
Voditeljica: Melita Horvatek Forjan

Paola Bakmaz: Ovo je zemlja za nas
OŠ Marije Jurić Zagorke
Voditeljica: Ana Brčić Bauer

Zara Šekrst: Zid
OŠ Žuti brijeg
Voditeljica: Marina Krpan

Chiara Brezović: Osvrt na Dnevnik Anne Frank
OŠ Cvjetno naselje
Voditelj: Marin Kolić

Tvrtko Šapina: Bajka o tulipanima
OŠ Grigora Viteza
Voditeljica: Elida Trusić

Lara Vukelić: Adventska bajka
OŠ Grigora Viteza
Voditeljica: Elida Trusić

Karlo Trupec: Armenija, skrivena ljepotica
OŠ Antuna Gustava Matoša
Voditeljica: Marija Đerek

Anika Gazić: Jednom izviđač, uvijek izviđač
OŠ Augusta Harambašića
Voditeljica: Ksenija Ivanović

Korina Kardum: Matoševim zagrebačkim stopama
OŠ Antuna Gustava Matoša
Voditeljica: Vjera Mrvelj

Vela Klobučar: Oluja u Pripovjedačkom klubu
OŠ Augusta Harambašića
Voditeljica: Ksenija Ivanović

Hana Badrov: Requiem za Auschwitz
OŠ Gračani
Voditeljica: Marija Ilić

Martin Bogdanović: Kraj pustinjama i suši u UAE?
OŠ Vugrovec – Kašina
Voditeljica: Dijana Požgaj

Nikolina Antić: Cyber svemir ubija!
OŠ Vugrovec – Kašina
Voditeljica: Renata Budak Lovrić

Agneza Hadrović: Potraga za nestalim planinarom
OŠ Brestje
Voditeljica: Ankica Blažinović-Kljajo

Marija Franka Podgorski: Dječak kojemu je najteže pitanje: “Tko je tvoj najbolji prijatelj?”
OŠ Brestje
Voditeljica: Ankica Blažinović-Kljajo

Paulina Gaši: Naše lidranovske zvijezde
OŠ Brestje
Voditeljica: Ankica Blažinović-Kljajo

Laura Pisačić: Fantastično u Fantastu
OŠ Ivana Granđe
Voditeljica: Marica Knežević

Ivona Čakarić: Influenceri – zanimanje modernoga doba
OŠ Luka – Sesvete
Voditeljica: Davorka Pekišić

Toni Šimunović: Razgovor s hrvatskom glumicom Jelenom Miholjević
OŠ “Dr. Ivan Merz”
Voditeljica: Marina Šarić

Ljubica Maras: Razgovor s prevoditeljem i piscem Matom Marasom
OŠ “Dr. Ivan Merz”
Voditeljica: Marina Šarić

Lucija Cerovec: Intervju s glumcem Dejanom Ačimovićem
OŠ “Dr. Ivan Merz”
Voditeljicia: Marina Šarić

Sara Bednjanec: Anina Žudnja za slobodom
OŠ Špansko Oranice
Voditeljica: Mila Galić

Rafael Kokot: Domoljublje ili nacionalizam?
OŠ Pavleka Miškine
Voditeljica: Ivana Plejić Pech

Lola Karažija: Olimpijski tron san je svakog gimnastičara
OŠ Stenjevec
Voditelj: Zoran Šutić

Ivan Latinčić: Mali profesionalac
OŠ Stenjevec
Voditelj: Zoran Šutić

Patricia Doko: Prijateljstvo satkano svilom
OŠ Stenjevec
Voditelj: Zoran Šutić

Tara Sedlar: Odbojkaška suza ponosa
OŠ Stenjevec
Voditelj: Zoran Šutić

Mia Jakić: Bjegunka pred neizbježnom smrću
OŠ Nikole Tesle
Voditeljica: Mirjana Miljković

Iva Gojanović: Brdo proljeća
OŠ Ivana Meštrovića
Voditeljica: Gordana Ljubas

Dea Mračkovski: Živim život
OŠ Rudeš
Voditeljica: Mirjana Jukić

Robert Medak: Apokalipsa danas
OŠ Alojzija Stepinca
Voditeljica: Tanja Putnik

Andrej Radojković: Učenici plaćaju ulazak u učionicu
OŠ Bartola Kašića
Voditeljica: Marina Zlatarić

Lana Duvnjak: Medalja mi je samo brojka
OŠ Rudeš
Voditeljica: Meri Farac Jemrić

Lana Šimić: Maleno tijelo velike duše
OŠ Bartola Kašića
Voditeljica: Marina Zlatarić

Laura Janković: Insta story
OŠ Bartola Kašića
Voditeljica: Irena Kavajin

ŠKOLSKI LISTOVI

Slap, OŠ Dobriše Cesarića
Urednica: Rozana Beriša
Voditeljica: Kristina Kvakan

Mihić, OŠ Antuna Mihanovića
Urednik: Karlo Ambreković
Voditeljica: Vanja Jurilj

Feniks, OŠ Granešina
Urednica: Laura Barišić
Voditeljica: Natalija Krznarić

Zora, OŠ Petra Preradovića
Urednica: Tea Hruškar
Voditeljica: Nikoliona Baletić

Retko, OŠ Retkovec
Urednica: Elena Starčević
Voditeljica: Slavica Knezović

Mašta i svašta, OŠ Grigora Viteza
Urednik: Tvrtko Šapina
Voditeljica: Elida Trusić

Gustav, OŠ Antuna Gustava Matoša
Urednik: Edi Bajramović
Voditeljica: Marita Batinović

Zadnja klupa, OŠ Ivana Gundulića
Urednica: Ema Petričević
Voditeljica: Sanja Miljatović

Mali Susedgrad, OŠ bana Josipa Jelačića
Urednica: Dora Filipčić
Voditeljica: Višnja Jaklin

Lahor, OŠ grofa Janka Draškovića
Urednica: Mia Lazić
Voditeljica: Mirjana Šapina

Klik, OŠ Brestje
Urednica: Marija Franka Podgorski
Voditeljica: Ankica Blažinović-Kljajo

Lojzek, OŠ Alojzija Stepinca
Urednica: Lucija Janković
Voditeljica: Tanja Putnik

Meštri, OŠ Ivana Meštrovića
Urednica: Tara Duralija
Voditeljica: Natalija Stajić

Naš Tomislav, OŠ kralja Tomislava
Urednica: Marija Kožul
Voditeljica: Lana Gotal

http://oskajzerica.hr/home/e-kj-fotogalerija/e-kj-broj-3-2018-2019/
e-kaj, OŠ Kajzerica
Urednik: Karlo Brčić
Voditeljica: Ana Dabić

http://osmizagorka-zag.com/
ZAG, OŠ Marije Jurić Zagorke
Urednica: Mia Špigelski
Voditeljica: Ivana Hrenar

http://carobna-frula.com/
Čarobna frula, OŠ Jure Kaštelana
Urednica: Marija Račić
Voditeljica: Sanja Miloloža

http://www.zubor.hr/
Žubor, OŠ Vukomerec
Urednica: Mirta Šlehta
Voditeljica: Kristina Ćutić

os-kasina-zmaj.com.hr
Zmajček, OŠ Vugrovec – Kašina
Urednica: Nikolina Antić
Voditeljica: Dijana Požgaj

www.jabuka-zagreb.com
Jabuka, OŠ Jabukovac
Urednik: Karlo Bubanović
Voditelj: Slaven Šekuljica

———————————————————————————————–

RADIJSKO STVARALAŠTVO

RADIJSKE EMISIJE

Do šaha bez straha
Autori: Tonka Lončarić, Elena Momčilović
OŠ Ive Andrića
Voditeljica: Katarina Brković

Moja obitelj
Autorice: Ana Samoščanec, Petra Samoščanec
OŠ Marije Jurić Zagorke
Voditeljica: Ana Brčić Bauer

Teatarspiele
Autori: Sunčica Benčetić, Mateo Kos
OŠ Trnsko
Voditeljica: Vesna Dresto

Cukarin
Autor: Gabrijela Perišić, Anja Kosec
OŠ Antuna Gustava Matoša
Voditeljica: Vjera Mrvelj

I eto me sad tu
Autori: Tomislav Žlibar, Ivan Badrov
OŠ Pavleka Miškine
Voditeljica: Natalija Stipetić Čus

O jeziku rode da ti pojem
Autorice: Lucija Dujmović, Dora Maranić
OŠ Rudeš
Voditeljica: Mirjana Jukić

Baštinici baštine
Autori: Ella Đurkan, Noa Ravlić
OŠ braće Radić
Voditeljica: Ivana Bilić

RADIOIGRE

Knjiga o džungli
Autor: Bruna Saraga
OŠ Remete
Voditeljica: Mara Kolar

Domaća zadaća
Autori: Ivo Perić, Tin Bohnička
OŠ Vugrovec – Kašina
Voditeljica: Marina Sertić

Zar je i tebi frka u školi?
Autori: Tija Bartolović, Dora Hlišć
OŠ Vugrovec – Kašina
Voditeljica: Adela Barbić