OŠ Bukovac
Petar Mandušić, 6. r.
Voditeljica: Sanja Stanić
OŠ Bukovac
Ivan Markač, 7. r.
Voditeljica: Ivona Marić
OŠ Jordanovac
Jan Bagić, 3. r.
Voditeljica: Maja Baran
OŠ Šestine
Luna Svoboda, 8. r.
Voditeljica: Suzana Ruško
OŠ Vladimira Nazora
Tonka Skender, 7. r.
Voditeljica: Milena Lelas
OŠ Bartola Kašića
Jana Šoštarić, 7. r.
Voditeljica: Sara Srečec
OŠ Bartola Kašića
Leona Markač, 8. r.
Voditeljica: Ivona Bošnjak
OŠ Ljubljanica
Marija Pečur, 6. r.
Voditeljica: Jasna Kudrić
OŠ Augusta Šenoe
Ana Mršić, 8. r.
Voditeljica: Ana Kovačević
OŠ Bartola Kašića
Ivan Pavao Jurić, 5. r.
Voditeljica: Marina Zlatarić
OŠ Ivana Meštrovića
Paola Žgaljić, 6. r.
Voditeljica: Aelita Jurak
OŠ kralja Tomislava
Marana Borić, 7. r.
Voditeljica: Ana Stipković
OŠ Ljubljanica
Marta Pavelić, 8. r.
Voditeljica: Jasna Kudrić
OŠ Većeslava Holjevca
Franko Flider, 8. r.
Voditelj: Mate Milas
OŠ Većeslava Holjevca
Mara Gril, 8. r.
Voditelj: Mate Milas
OŠ Zapruđe
Sara Kulčar, 6. r.
Voditeljica: Anabela Crnković
OŠ Zapruđe
Sven Balen, 8. r.
Voditeljica: Anabela Crnković
OŠ Zapruđe
Sara Kulčar, 6. r.
Voditeljica: Anabela Crnković
OŠ Zapruđe
Neo Miletić, 8. r.
Voditeljica: Anabela Crnković
OŠ Zapruđe
Dora Prnjak, 8. r.
Voditeljica: Anabela Crnković
OŠ Zapruđe
Nina Barkidžija, 8. r.
Voditeljica: Anabela Crnković
OŠ Kajzerica
Filipa Serdarušić, 6. r.
Voditeljica: Andrea Bosanac
OŠ Vjenceslava Novaka
Magdalena Lovrić, 7. r.
Voditeljica: Marija Gelo
OŠ Vjenceslava Novaka
Nika Dobrić, 8. r.
Voditeljica: Milvia Vuk
OŠ Lovre pl. Matačića
Leona Novosel, 5. r.
Voditeljica: Ljiljana Mirt-Kruc
OŠ Granešina
Lorena Relja, 6. r.
Voditeljica: Jelena Miloš
OŠ dr. Ante Starčevića
Solomiia Bululukova, 7. r.
Voditeljica: Nataša Mrkonjić
OŠ dr. Ante Starčevića
Dora Čekol, 6. r.
Voditeljica: Maja Colnago
OŠ dr. Ante Starčevića
Matija Topić, 7. r.
Voditeljica: Nataša Mrkonjić
OŠ dr. Ante Starčevića
Dominik Ivanić, 7. r.
Voditeljica: Nataša Mrkonjić
OŠ Marije Jurić Zagorke
Sara Gelo, 5. r.
Voditeljica: Melita Horvatek Forjan
OŠ Dragutina Kušlana
Kaja Pumper, 7. r.
Voditeljica: Sanja Ilčić
OŠ Antuna Mihanovića
Mihovil Crnjak, 8. r.
Voditeljica: Olivera Čolić
OŠ Dr. Vinka Žganca
Lovren Sirovina, 7. r.
Voditeljica: Snježana Čubrilo
OŠ Marije Jurić Zagorke
Martin Kocurek, 7. r.
Voditeljica: Dinka Tolić
OŠ Ivana Gorana Kovačića
Helena Relja, 5. r.
Voditeljica: Mira Tokić
OŠ Ivana Gorana Kovačić
Inka Horváth, 8. r.
Voditelj: Ivan Šimunić
OŠ Matka Laginje
Neva Serdarević, 6. r.
Voditeljica: Helena Putar
OŠ Petra Zrinskog
Lena Sučić, 5. r.
Voditeljica: Dorja Stupičić
OŠ Petra Zrinskog
Bernard Marušić, 8. r.
Voditeljica: Dijana Grbaš Jakšić
OŠ Brestje
Tonka Rep,5. r.
Voditeljica: Andrijana Prlić Lovrić
OŠ Luka Sesvete
Mia Petir, 7. r.
Voditeljica: Irena Ivančić
OŠ Ivana Granđe
Ana Marija Jukić, 7. r.
Voditeljica: Marica Knežević
OŠ Ivana Granđe
Sofija Jelovečki, 6. r.
Voditeljica: Danijela Čagalj Šušnić
OŠ Sesvete
Ema Šipoš, 7. r.
Voditeljica: Alisa Galir
OŠ Sesvetski Kraljevec
Ema Damjanović, 6. r.
Voditeljica: Senka Sušac
OŠ Vugrovec-Kašina
Gabriel Marjanović, 5. r.
Voditeljica: Renata Budak Lovrić
OŠ Pavleka Miškine
Josip Krpan, 5. r.
Voditeljica: Ivana Plejić Pech
OŠ Gornje Vrapče
Tia Maček, 6. r.
Voditeljica: Anita Silić Puklin
OŠ Gornje Vrapče
Barbara Novina, 6. r.
Voditeljica: Anita Silić Puklin
OŠ Dragutina Tadijanovića
Matej Zec, 3. r.
Voditeljica: Mirjana Vedak
OŠ Dragutina Tadijanovića
Kristina Raković, 7. r.
Voditeljica: Mirna Horvat
OŠ Stenjevec
Manuela Klen, 5. r.
Voditeljica: Ida Petran
OŠ Stenjevec
Dorian Zebić, 5. r.
Voditeljica: Andrea Vidušić Mračkovski
OŠ Stenjevec
Mara Oroz, 5. r.
Voditeljica: Andrea Vidušić Mračkovski
OŠ Dragutina Domjanića
Vita Regvart, 8. r.
Voditeljica: Adriana Zmazek
OŠ Jure Kaštelana
Neva Hadžibegović, 6. r.
Voditeljica: Sanja Miloloža
OŠ Marina Držića
Lana Nojić, 5. r.
Voditeljica: Vanessa Marčinko
OŠ Tina Ujevića
Martina Batoš, 5. r.
Voditelj: Krešimir Babić
28. veljače 2024.
1. OŠ Frana Galovića
Branko Ćopić: Ježeva kućica
Izvode: učenici 3. r.
Voditeljica: Ines Polanšćak
2. OŠ Prečko
Christopher Corr: Duboko u šumi
Izvode: učenici 1. r.
Voditeljica: Vedrana Juroš
3. OŠ Sesvetska Sela
Irena Koružnjak: Knjiga
Izvode: učenici 4. r.
Voditeljica: Irena Koružnjak
4. OŠ Kajzerica
Mario Gavran: Božićna priča
Izvode: učenici 2. r.
Voditeljica: Ida Belošević
5. OŠ Mladost
Sandra Bulaja: Psst! Tako je tiho…
Izvode: učenici 2. r.
Voditeljica: Sandra Bulaja
6. OŠ Trnjanska
Tatjana Martinko prema djelu Eve Janikovszky: Baš se veselim
Izvode: učenici 1. r.
Voditeljica: Tatjana Martinko
7. OŠ Granešina
Ana Kraljević: Bazlamača
Izvode: učenici 2. r.
Voditeljica: Gabrijela Žugec
8. OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga
Iva Milley: Maštoplov
Izvode: učenici 3. r.
Voditeljica: Irena Vitaljić
9. OŠ Alojzija Stepinca
prema pjesmama Luke Paljetka i Grigora Viteza: Život jedne muhe
Izvode: učenici 4. r.
Voditeljica: Lidija Jadrešić
10. OŠ Sesvete
Charles Perrault: Pepeljuga
Izvode: učenici 3. r.
Voditeljica: Nataša Peunić
11. OŠ Luka
Dunja Lovrenčić Gašljević prema priči Marijane Jelić: Coprnica Dragica
Izvode: učenici 4. r.
Voditeljica: Tanja Resman
(očekivano trajanje: 99 minuta)
———- stanka ————
12. OŠ Špansko Oranice
Dijana Kosagov: Trio fantasticus
Izvode: učenici 6. i 7. r.
Voditeljica: Dijana Kosagov
13. OŠ Lovre pl. Matačića
Voditeljica i učenici: Da je krasti lako…
Izvode: učenici 7. r.
Voditeljica: Ljiljana Mirt-Kruc
14. OŠ Granešina
Zvonimir Balog: Puž na carinskom pregledu
Izvode: učenici 5. r.
Voditeljica: Marija Cik
15. OŠ Vukomerec
Danijela Pavlek: Ja
Izvode: učenici 5. r.
Voditeljica: Ivanka Knežević
16. OŠ Augusta Harambašića
Ana Narandžić: Filmotira
Izvode: učenici 7.r.
Voditeljica: Iverka Kraševac
17. OŠ Antuna Gustava Matoša
Katarina Šulc, Magdalena Römer: Osjećaji
Izvode: učenici 7. r.
Voditeljica: Monika Haraminčić
18. OŠ Većeslava Holjevca
prema bajci braće Grimm: Crvenkapica
Izvode: učenici 5, 6. i 8. r.
Voditeljica: Doris Dobranić Bakša
19. OŠ Ante Kovačića
Maja Kaleb, Leona Vianello, Evan Habrun: S druge strane ekrana
Izvode: učenici 6. i 8. r.
Voditeljica: Marcela Kučeković
(očekivano trajanje: 94 minute)
Sveukupno trajanje sa stankom: 210 minuta
29. veljače 2024.
1. OŠ Augusta Šenoe
Miro Gavran: Tajna
Izvode: učenici 5. r.
Voditeljica: Andrea Šeparović
2. OŠ Rapska
Dramska skupina i voditeljica: Cool Camp
Izvode: učenici 6., 7. i 8. r.
Voditeljica: Ana Janković
3. OŠ dr. Vinka Žganca
Voditeljica i učenici: Treći pogled
Izvode: učenici 5., 6. i 7. r.
Voditeljica: Snježana Čubrilo
4. OŠ Pantovčak
Dramska skupina: Dok čekam audiciju za dramsku
Izvode: učenici 5., 6. i 7. r.
Voditeljica: Željka Frančić
5. OŠ Petra Zrinskog
Ivana Brlić Mažuranić: Triptih
Izvode: učenici 6. r.
Voditeljica: Julija Vejić
6. OŠ Pavleka Miškine
Miloš Macourek: O dječaku koji je postao kuhinjski ormar
Izvode: učenici 6. i 8. r.
Voditeljica: Ita Tissauer Pavičić
7. OŠ Josipa Račića
prema Kenneth Filkins: Čovjek u jami
Izvode: učenici 5. r.
Voditeljica: Marija Mamić
8. OŠ Antuna Gustava Matoša
prema Ines Škuflić-Horvat: Kako napraviti kazališnu predstavu
Izvode: učenici 7. r.
Voditeljica: Vlatka Vrančić
(očekivano trajanje: 100 minuta)
———- stanka ———–
9. OŠ Žitnjak
Mateo Duvnjak: Lidrano u Lidranu
Izvode: učenici 5. i 6. r.
Voditelj: Mateo Duvnjak
10. OŠ Tituša Brezovačkog
Dramatuš i Sanja Mataga: Izgubljene riječi
Izvode: učenici 6., 7. i 8. r.
Voditeljica: Sanja Mataga
11. OŠ Gustava Krkleca
Voditeljica i učenici: Kovčeg mudrosti
Izvode: učenici 7. r.
Voditeljica: Tajana Huljek
12. OŠ grofa Janka Draškovića
Ivana Marinić: Želim vratiti ljubav
Izvode: učenici 6. i 8. r.
Voditeljica: Sandra Vitković
(očekivano trajanje: 66 minuta)
Sveukupno trajanje sa stankom: 182 minute
1. OŠ Gustava Krkleca
Luko Paljetak: Stonoga u trgovini
Izvodi: Filip Ivić, 3. r.
Voditeljica: Snježana Fegić
2. OŠ Ivana Cankara
Ivica Vanja Rorić: Sreća
Izvodi: Gracija Turić, 2. r.
Voditeljica: Petra Večerić
3. OŠ Ivana Granđe
Jadranka Čunčić-Bandov: Ljubav pelerine i kaputa
Izvodi: Klara Pazara, 1. r.
Voditeljica: Nediljka Anić
4. OŠ Većeslava Holjevca
Ema Pongrašić: Tata, meni se piški
Izvodi: Margo Zejnilović, 3. r.
Voditeljica: Doris Dobranić Bakša
5. OŠ Ivana Cankara
Jelena Pervan: Tata, kupi mi Zoološki
Izvodi: Ika Medaković, 3. r.
Voditeljica: Romana Krsnik
6. OŠ Frana Galovića
Sanja Pilić: Maša i nova učenica
Izvodi: Marta Lovrić, 2. r.
Voditeljica: Željka Tomašec
7. OŠ Vjenceslava Novaka
Ljubica Balog: Crvena škrinja
Izvodi: Katarina Palić, 4. r.
Voditeljica: Bojana Habjanec
8. OŠ Ivana Meštrovića
Luko Paljetak: Stonoga u trgovini
Izvodi: Nada Opačak Pupovac, 2. r.
Voditeljica: Ivona Drobnjak
9. OŠ Vladimira Nazora
Rajmund Kupareo: Balada o Gospinim pčelama
Izvodi: Josip Makar, 5. r.
Voditeljica: Milena Lelas
10. OŠ Stenjevec
Marija Barbarić-Fanuko: Ljetno popodne
Izvodi: Iva Maras, 6. r.
Voditeljica: Mia Filajdić
11. OŠ Julija Klovića
Zvonimir Balog: Ruke
Izvodi: Ivor Rašpolić, 4. r.
Voditeljica: Alka Mirna Ančić Igrec
12. OŠ Retkovec
Nada Mihoković Kumrić: Tate nema pa nema
Izvodi: Petar Fresl, 5. r.
Voditeljica: Zrinka Katalinić
13. OŠ Vukomerec
Bruno Kuman: Crni vuk, bijeli vuk
Izvodi: Leona Novak, 5. r.
Voditeljica: Ivanka Knežević
14. OŠ Kajzerica
Branka Kalauz: Čuj, Pigi, zaljubila sam se
Izvodi: Nika Bulić, 5. r.
Voditeljica: Davorka Ljevar
15. OŠ Sesvetska Sopnica
Isaac Bashevis Singer: Ole i Trufa
Izvodi: Anja Bošnjak, 6. r.
Voditeljica: Gabrijela Vojvodić
16. OŠ Ive Andrića
R. J. Palacio: Čudo
Izvodi: Mia Antunović, 6. r.
Voditeljica: Željka Drniković
17. Prva katolička osnovna škola
Monika Herceg: Upute za odrastanje
Izvodi: Klara Pelko, 6. r.
Voditelj: Emil Valla
18. OŠ Brestje
Tomislav Prpić: Molitva grešnoga naroda
Izvodi: Mihaela Pintarić, 5. r.
Voditeljica: Ankica Blažinović-Kljajo
19. OŠ Tina Ujevića
Dobriša Cesarić: Balada iz predgrađa
Izvodi: Ruben Carović, 6. r.
Voditeljica: Marija Papa
20. OŠ Bartola Kašića
Mate Balota: Moja mati
Izvodi: Ana Subašić, 6. r.
Voditeljica: Irena Kavajin
21. OŠ Marije Jurić Zagorke
Jure Kaštelan: Bijela nevjesta, genius loci
Izvodi: Klara Dodić, 7. r.
Voditeljica: Dinka Tolić
22. OŠ Antuna Gustava Matoša
Greta Thunberg: Naša kuća je u plamenu
Izvodi: Hana Samardžić, 8. r.
Voditeljica: Marija Đerek
23. OŠ Pantovčak
David Walliams: Pljačka kraljevskih dragulja
Izvodi: Bruno Rob, 7. r.
Voditeljica: Željka Frančić
24. OŠ Ante Kovačića
Zoran Pongrašić: Princeza na zrnu graška ili bilo čega sličnog (dođe ti na isto)
Izvodi: Noa Šegina, 8. r.
Voditeljica: Vesna Čondić
25. OŠ Antuna Mihanovića
Hrvatska narodna bajka: Mala vila
Izvodi: Franka Vukšić, 7. r.
Voditeljica: Nives Glavak
26. OŠ Marije Jurić Zagorke
R.R. Russell: Iz Nikkinog dnevnika
Izvodi: Maris Mašković, 6. r.
Voditeljica: Nataša Jakob
27. OŠ Augusta Harambašića
Melita Rundek: Ema i tenisice
Izvodi: Lola Sabadoš, 6. r.
Voditeljica: Ksenija Ivanović
28. OŠ Tina Ujevića
Cathy Cassidy: Djevojčica u ogledalu
Izvodi: Laura Dir Cico, 7. r.
Voditelj: Krešimir Babić
29. OŠ Vukomerec
Vesna Parun: Da si blizu
Izvodi: Klara Cvitkušić, 7. r.
Voditeljica: Marija Petrović
30. OŠ Pavleka Miškine
Stefan Octavian Iosif: Jesen
Izvodi: Mihael Kokot, 7. r.
Voditeljica: Natalija Stipetić Ćus
31. OŠ Rudeš
Jure Kaštelan: Bijela nevjesta, genius loci
Izvodi: Una Fiket, 7. r.
Voditeljica: Miranda Kekez
32. OŠ Miroslava Krleže
Miroslav Krleža: Ni med cvetjem ni pravice
Izvodi: Gabriela Gredičak, 8. r.
Voditeljica: Ana Starešinić
33. OŠ Ante Kovačića
Božidar Prosenjak: Cijepljenje
Izvodi: Franjo Mrkša, 8. r.
Voditeljica: Martina Curać
34. OŠ Josipa Jurja Strossmayera
Tena Štivičić: Dvije i druge
Izvodi: Lana Rajab, 8. r.
Voditeljica: Ela Hulenić
35. OŠ Luka
Cecilia Ahern: Slomljeno srce
Izvodi: Klara Filipović, 8. r.
Voditeljica: Marina Rezo
OŠ Augusta Harambašića
Klara Jukić, 6. r.
Voditeljica: Ksenija Ivanović
OŠ Augusta Harambašića
Nika Pervan, 7. r.
Voditeljica: Iverka Kraševac
OŠ Augusta Harambašića
Kijara Mijalkovska, 7. r.
Voditeljica: Iverka Kraševac
OŠ Augusta Harambašića
Ema Lukač, 5. r.
Voditeljica: Iverka Kraševac
OŠ Bukovac
Marinela Škugor, 8. r.
Voditeljica: Nataša Gaščić Đurkan
OŠ Bartola Kašića
Nikola Hugh Jokić, 7. r.
Voditeljica: Sara Srečec
OŠ Rudeš
Klara Fraculj, 8. r.
Voditeljica: Mirjana Jukić
OŠ Rudeš
Dora Pavlović, 7. r.
Voditeljica: Meri Farac Jemrić
OŠ Rudeš
Marta Vukša, 7. r.
Voditeljica: Meri Farac Jemrić
OŠ Rudeš
Ena Petrić, 6. r.
Voditeljica: Kristina Mlinar
OŠ kralja Tomislava
Helena Tomljanović, 5. r.
Voditeljica: Danijela Draganić
OŠ Nikole Tesle
Jakov Vranješ, 7. r.
Voditeljica: Mirjana Miljković
OŠ Nikole Tesle
Nina Gjuriš, 5. r.
Voditeljica: Josipa Bosnić
OŠ Gustava Krkleca
Klara Troje, 6. r.
Voditeljica: Ivana Bašić
OŠ Gustava Krkleca
Laura Kresonja, 6. r.
Voditeljica: Ivana Bašić
OŠ Gustava Krkleca
Iva Zrno, 5. r.
Voditeljica: Ivana Bašić
OŠ Gustava Krkleca
Klara Cindrić, 6. r.
Voditeljica: Kristina Raič
OŠ Većeslava Holjevca
Domina Luetić, 8. r.
Voditeljica: Davorka Ljevar
OŠ Većeslava Holjevca
Dina Varenina, 8. r.
Voditeljica: Davorka Ljevar
OŠ Kajzerica
Mia Smoljan, 8. r.
Voditeljica: Andrea Bosanac
OŠ Odra
Lana Papić, 7. r.:
Voditeljica: Ivana Kujundžić
OŠ Dobriše Cesarića
Bruna Basara, 7. r.
Voditeljica: Kristina Kvakan Radaš
OŠ Dobriše Cesarića
Maja Šosterič, 8. r.
Voditeljica: Martina Hainešek
OŠ Vjenceslava Novaka
Laura Majstorović, 8. r.
Voditeljica: Marija Gelo
OŠ Marije Jurić Zagorke
Ema Obradović, 8. r.
Voditeljica: Ana Brčić Bauer
OŠ Lovre pl. Matačića
Franka Perković, 7. r.
Voditeljica: Ljiljana Mirt-Kruc
OŠ Lovre pl. Matačića
Franka Perković, 7. r.
Voditeljica: Ljiljana Mirt-Kruc
OŠ Marije Jurić Zagorke
Anamaria Balić, 6. r.
Voditeljica: Nataša Jakob
OŠ Marije Jurić Zagorke
Olga Cirimotić, 6. r.
Voditeljica: Nataša Jakob
OŠ Marije Jurić Zagorke
Emma Dedić, 7. r.
Voditeljica: Melita Horvatek Forjan
OŠ Dobriše Cesarića
Lara Kufner, 7. r.
Voditeljica: Kristina Kvakan Radaš
OŠ Dobriše Cesarića
Tania Huseinčehajić, 4. r.
Voditeljica: Gabrijela Kovačević
OŠ Granešina
Matea Lozić, 7. r.
Voditeljica: Ante Ferara
OŠ Antuna Mihanovića
Ivona Lorbek, 8. r.
Voditeljica: Nives Glavak
OŠ Petra Zrinskog
Filip Petrović, 6. r.
Voditeljica: Julija Vejić
OŠ Petra Zrinskog
Nina Kincl, 6. r.
Voditeljica: Julija Vejić
OŠ Petra Zrinskog
Rino Morina, 6. r.
Voditeljica: Julija Vejić
OŠ Sesvetski Kraljevec
Marija Lina Zubković, 8. r.
Voditeljica: Senka Sušac
OŠ Brestje
Klara Soldo, 8. r.
Voditeljica: Ankica Blažinović-Kljajo
OŠ Brestje
Franciska Malečić, 5. r.
Voditeljica: Ankica Blažinović-Kljajo
OŠ Vugrovec-Kašina
Lucija Đurković, 6. r.
Voditeljica: Dijana Požgaj
OŠ Vugrovec-Kašina
Ana Vrbanić, 6. r.
Voditeljica: Dijana Požgaj
OŠ Vugrovec-Kašina
Mateo Igrc, 5. r.
Voditeljica: Dijana Požgaj
OŠ Luka
Vita Marija Zimaj, 6. r.
Voditeljica: Valentina Čančić
OŠ Stenjevec
Lucija Blažek, 7. r.
Voditeljica: Ida Petran
OŠ Špansko Oranice
Jan Brozović, 6. r.
Voditeljica: Dijana Kosagov
OŠ Cvjetno naselje
Nika Maček, 8. r.
Voditelj: Marin Kolić
OŠ Jure Kaštelana
Katarina Šaravanja, 5. r.
Voditeljica: Sanja Miloloža
OŠ Tina Ujevića
Laura Dir Cico, 7.r.
Voditelj: Krešimir Babić
Tiskani listovi:
Gustav, OŠ Antuna Gustava Matoša
Urednica: Mia Karlovčan
Voditeljica: Marita Batinović
Slap, OŠ Dobriše Cesarića
Urednica: Maja Šosterič
Voditeljica: Martina Hainešek
Mihić, OŠ Antuna Mihanovića
Urednica: Ivona Lorbek
Voditeljica: Vanja Jurilj
Meštri, OŠ Ivana Meštrovića
Urednik: Filip Priselac
Voditeljica: Natalija Stajić
Naš Tomislav, OŠ kralja Tomislava
Urednica: Luna Bzik
Voditeljica: Iva Erak
Mladi Susedgrad, OŠ bana Josipa Jelačića
Urednica: Bruna Čičko
Voditeljica: Višnja Jaklin
Mašta i svašta, OŠ Grigora Viteza
Urednica: Lucija Graovac
Voditeljica: Kristina Elez
Digitalni listovi:
http://carobna-frula.com/
Digitalni školski list Čarobna frula, OŠ Jure Kaštelana
Urednica: Gala Matijašević
Voditeljica: Sanja Miloloža
https://www.braceradic.com.hr/
Digitalni školski list Ptić, OŠ braće Radić
Urednica: Lorena Holenda
Voditelj: Vedran Jež
http://os-kasina-zmaj.com.hr/
Digitalni školski list Zmajček, OŠ Vugrovec-Kašina
Urednik: Lukas Šebek
Voditeljica: Dijana Požgaj
Digitalni školski list Lojzek, OŠ Alojzija Stepinca
Urednica: Klara Dropulić
Voditeljica: Ana Župan
https://sites.google.com/view/vnovak-zubor/po%C4%8Detna-stranica?pli=1#h.7eghdon24mnh
Digitalni školski list Žubor, OŠ Vjenceslava Novaka
Urednica: Ema Miličević
Voditeljica: Marija Gelo
S koljena na koljeno
Autori: Petra Graf i Marta Ezgeta
OŠ Rudeš
Voditeljica: Mirjana Jukić
Zatvori usta i reci – Pravilo za kršenje
Autori: Ani Vrkić i Vita Velimirović
OŠ Bartola Kašića
Voditeljica: Marina Zlatarić
DarMar
Autori: Ana Bilić i Matej Vučemilović-Jurić
OŠ braće Radić
Voditeljica: Ivana Bilić
Budi hit, mentalno fit
Autori: Mia Antunović i Leda Milat
OŠ Ive Andrića
Voditeljica: Stanislava Bakić
Klapsko pjevanje
Autori: Amarie Matijević i Iva Gagro
OŠ Kajzerica
Voditeljica: Matea Balen Šimić
Divni novi svijet
Autori: Mila Lauš i Ana Penić-Ivanko
OŠ Antuna Gustava Matoša
Voditeljica: Monika Haraminčić
Orto, bigo, reksija…
Autori: Luka Hrustić i Petra Klarić
OŠ Vugrovec – Kašina
Voditeljica: Dijana Požgaj
Remete nekad i danas
Autori: Marin Bilić i Grga Bokić
OŠ Remete
Voditelj: Željko Mačić
Hrana je moj izbor?
Autori: Katja Šerić i Ilan Margušić
OŠ Cvjetno naselje
Voditelj: Marin Kolić
Revizija obrazovanja – Marin Trošelj i projekt Škola budućnosti
Autori: Lucija Blažek
OŠ Stenjevec
Voditeljica: Ida Petran